O inwestycji

Zamieszkaj w nowoczesnym domu pod lasem

Osiedle Sosnowa Polana

Nasze osiedle to siedem nowoczesnych, jednokondygnacyjnych budynków z poddaszem użytkowym — w zabudowie bliźniaczej, tworzących czternaście osobnych lokali mieszkalnych. 

Prosty, elegancki design budynków, sprawia, że osiedle idealnie wkomponowuje się w zielone otoczenie terenów leśnych, przy których jest usytuowane.

Droga dojazdowa jest utwardzona, w standardzie każdego z mieszkań znajduje się garaż oraz dwa podjazdy, czyli łącznie powstaje miejsce na trzy samochody osobowe. 

Zewnętrzny taras z tyłu budynku, od strony lasu tworzy idealne miejsce odpoczynku — w ciszy, w bezpośredniej bliskości natury. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym bliskość miasta oraz dostęp do wszystkich udogodnień z tym związanych, nie wyklucza możliwości relaksu w zaciszu własnego domu, mając na wyciągnięcie ręki wiele opcji rekreacji na świeżym powietrzu.

Dłoń trzyma pęk kluczy, w tle majaczy kontur nowego domu

Mieszkaj nowocześnie, komfortowo i w bliskości z naturą

Jako profesjonaliści w branży budowlanej, chcieliśmy, by nasze domy były nie tylko funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Zależało nam na stworzeniu osiedla z użyciem najwyższej jakości materiałów, przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, gwarantującym przyszłym mieszkańcom nie tylko komfort mieszkania, ale i solidnie wykonany dom — jako, iż piękne marzenia muszą być realizowane na solidnych fundamentach.

Lokale zostaną oddane przyszłym nabywcom w stanie deweloperskim zamkniętym — wykończone z zewnątrz, ze wstawionymi oknami i drzwiami oraz zamontowanymi niezbędnymi instalacjami. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieć możliwość wykończenia wnętrz wedle swoich indywidualnych preferencji, będą mogli stworzyć niepowtarzalny dom swoich marzeń.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń do nas, by porozmawiać i uzyskać potrzebne Ci informacje.