Dlaczego warto

Nasza pasja, Twoje marzenia

Kompleksowa realizacja projektów budowlanych na najwyższym poziomie

Jako LCL Development, nie uznajemy półśrodków oraz dróg na skróty. Wszystko, co tworzymy, tworzone jest na jak najwyższym poziomie, korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo produktów i materiałów, pracujemy wyłącznie z profesjonalistami, korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, bez ustanku się szkolimy i podnosimy swoje kompetencje.

Takie podejście do realizacji naszych projektów sprawia, że finalnie nasz Klient dostaje nie tylko lokal atrakcyjny wizualnie, ale też solidny dom, w którym nie będzie tracić czasu, energii oraz środków na ciągłe naprawy i poprawki.

Żadnych kompromisów, gdy w grę wchodzi jakość. 

Fundamenty na placu budowy wylewane i wygładzane przez pracowników budowlanych

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży

Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów

Jesteśmy nastawieni na rozwój oraz wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań

Mężczyzna z maseczką na twarzy idzie po placu budowy pomiędzy metalowymi wzmocnieniami, w tle widać wybudowany, nowy, biały dom.

Nowoczesne rozwiązania w standardzie

Podczas budowy Osiedla Sosnowa Polana, został zastosowany szereg innowacyjnych rozwiązań, mających na względzie nie tylko solidność i jakość wykonania, ale także wpływ obiektu na środowisko i jego wykorzystanie, koszta eksploatacji, które będą ponosić przyszli mieszkańcy oraz zdrowie osób przebywających w budynkach.

Solidne fundamenty to podstawa każdej konstrukcji — podczas budowy Sosnowej Polany, zostały użyte płyty fundamentowe w miejsce tradycyjnych ław fundamentowych. Jest to rozwiązanie droższe, jednak posiadające szereg korzyści. Dzięki równomiernemu przenoszeniu obciążeń do gruntu oraz dużej nośności, takie rozwiązanie zdecydowanie zmniejsza ryzyko powstawania odkształceń budynku w zakresie jego konstrukcji nośnej. Dodatkowo płyta taka jest prostsza w zaizolowaniu, tak więc jesteśmy w stanie budynek skuteczniej zabezpieczyć przed utratą ciepła do gruntu.

W każdym z lokali został zamontowany system ogrzewania centralnego (podłogowego) oraz system podgrzewania ciepłej wody za pomocą pompy ciepła, co procentuje brakiem emisji zanieczyszczeń… oraz uciążliwego zapachu i dymu wydobywającego się z komina.

Użyte w procesie realizacji projektu materiały, proponowane rozwiązania techniczne, ich funkcja oraz sposób eksploatacji, nie powodują emisji hałasu, wibracji czy promieniowania.

W budynkach zastosowano system wentylacji z rekuperacją oraz wentylację grawitacyjną wspomaganą mechanicznie.

Osiedle posiada własną sieć kanalizacyjną. Woda uzyskiwana jest z sieci wodociągowej, a jej podgrzewanie odbywa się za pomocą bojlera elektrycznego/pompy ciepła. Pompa ciepła zasila również centralne ogrzewanie. Zasilenie w energię elektryczną odbywa się przy użyciu kabla ziemnego, zgodnie z warunkami lokalnej sieci energetycznej.

Przyjęte rozwiązania funkcjonalno — przestrzenne oraz techniczne, nie wpływają negatywnie na środowisko przyrodnicze, istniejący drzewostan, gleby i wody podziemne, zdrowie ludzi, otoczenia i obiekty sąsiednie. Dołożyliśmy wszelkich starań, by Sosnowa Polana stanowiła harmonijną część swojego otoczenia. 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń do nas, by porozmawiać i uzyskać potrzebne Ci informacje.