Lokalizacja

Mieszkaj w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Zielonej Góry

Drzonków — wyjątkowo atrakcyjna dzielnica Zielonej Góry

Drzonków od 2015 roku stanowi osiedle administracyjne i część miasta Zielona Góra. Położony jest na południowym zboczu Wału Zielonogórskiego.

Nasze osiedle usytuowane jest w tej jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Zielonej Góry, pozostając na uboczu miasta, stanowiąc niejako oddzielny byt z rozbudowaną infrastrukturą, obiektami handlowymi, ośrodkami rekreacji i sportu, szkołą podstawową oraz niepublicznym przedszkolem językowym.

Bliskość drogi ekspresowej S3 sprawia, że w ciągu kilkunastu minut, możemy znaleźć się w centrum miasta.  Mamy więc na wyciągnięcie ręki wszystkie udogodnienia z tym związane, jednocześnie mogąc cieszyć się spokojem, z dala od miejskiego zgiełku oraz ruchu ulicznego. Drzonków jest też świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami Zielonej Góry za pomocą transportu publicznego, tak więc posiadanie samochodu nie jest konieczne do sprawnego przemieszczania się pomiędzy miejscem naszego zamieszkania a pozostałymi częściami miasta.

Lokalizacja Osiedla Sosnowa Polana pozwala w ciągu kilku minut znaleźć się w graniczącym z działką lesie, ciesząc się bliskością natury oraz możliwością rekreacji na świeżym powietrzu. Wycieczka rowerowa bądź spacer z psem, już teraz nie będą się wiązały z koniecznością przemierzenia kilkunastu kilometrów, by wyjechać poza miasto.

Na pierwszym planie drewniane okno, w tle zielona łąka z żółtymi mleczami oraz las na horyzoncie.
Mężczyzna jadący w stroju dżokeja na karym koniu w galopie, jadą po łące, tyłem do obiektywu.

WOSiR Drzonków

Jedną z najistotniejszych atrakcji lokalizacji Osiedla Sosnowa Polana, jest zdecydowanie jego bliskie sąsiedztwo z Wojewódzkim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Ośrodek cieszy się dużą popularnością wśród profesjonalnych sportowców — zarówno polskich, jak i zagranicznych. To miejsce, w którym odbywa się wiele imprez rangi krajowej oraz międzynarodowej, takich jak Puchar Europy Juniorów w Pięcioboju Nowoczesnym, Mistrzostwa Młodych Koni, Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych, Olimpiada Specjalna czy Zawody Kolarstwa Przełajowego. 

Bliskość Ośrodka WOSiR sprawia, iż Osiedle Sosnowa Polana staje się idealną opcją do zamieszkania dla osób aktywnych, które lubią uprawiać sport i chcą mieć w najbliższej okolicy wiele ku temu możliwości. 

Sąsiedztwo Ośrodka WOSiR z pewnością będzie również wielką atrakcją dla mieszkańców Drzonkowa, którzy nie uprawiają żadnego sportu, jednak lubią się przyglądać rywalizacjom profesjonalistów czy uczestniczyć w targach bądź eventach, które są licznie organizowane na terenie obiektu. 

Oto część z atrakcji dostępnych w Drzonkowie:

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń do nas, by porozmawiać i uzyskać potrzebne Ci informacje.