Sosnowa Polana

Miejsce optymalne pod każdym względem

Miejsce optymalne pod każdym względem

Lokalizacja Sosnowej Polany w Drzonkowie to idealny kompromis pomiędzy lokalem w dużym mieście, z dostępem do wszystkich atrakcji z tym związanych, a zacisznym domem na wsi, blisko natury.

Wybraliśmy miejsce będące częścią Zielonej Góry, a więc błyskawicznie możemy się znaleźć w kinie, teatrze bądź na koncercie — jednocześnie sam Drzonków zapewnia tyle atrakcji, iż to mieszkańcy centrum przyjeżdżają tu, by móc uczestniczyć w zawodach bądź eventach organizowanych przez WOSiR oraz korzystać z jego oferty na co dzień.  Własny ogródek oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawiają, że bardzo łatwo jest zapomnieć o tym, iż znajdujemy się w mieście — zwłaszcza w trakcie odpoczynku na własnym tarasie, mając przed sobą, tuż za własną furtką, ścianę zieleni.

Regułą „złotego środka” kierowaliśmy się również przy projekcie zagospodarowania działki oraz projektowaniu samych budynków, które mają się stać domem naszych Klientów. Chcieliśmy, by wnętrza były przestrzenne i jasne, jednak także przytulne i funkcjonalne. Układ pomieszczeń sprawia, iż mieszkańcami Sosnowej Polany, może stać się nawet liczna rodzina. 

14 domów w zabudowie bliźniaczej, biała elewacja, ciemne elementy, w Drzonkowie

Średnia powierzchnia jednej
działki wynosi 3,8 ara.

Osiedle składa się z czternastu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej.

Powierzchnia użytkowa jednego lokalu mieszkalnego to 127,4 m2.

14 domów w zabudowie bliźniaczej, tereny zielone. Biała elewacja, ciemne elementy

Charakterystyczne parametry budynku w stanie wykończonym:

Lokale zostaną przekazane nowym właścicielom w stanie deweloperskim:

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zadzwoń do nas, by porozmawiać i uzyskać potrzebne Ci informacje.