Sosnowa Polana

Miejsce optymalne pod każdym względem​

Osiedle Sosnowa Polana

Nasze osiedle to siedem nowoczesnych, jednokondygnacyjnych budynków z poddaszem użytkowym — w zabudowie bliźniaczej, tworzących czternaście osobnych lokali mieszkalnych. Lokale znajdują się przy przy ul. Modrzewiowej w Drzonkowie – jednej z dzielnic Zielonej Góry. Prosty, elegancki design budynków, sprawia, że osiedle idealnie wkomponowuje się w zielone otoczenie terenów leśnych, przy których jest usytuowane.

Wierzymy, że piękne marzenia muszą być realizowane na solidnych fundamentach. Z tego względu zależało nam na stworzeniu osiedla z użyciem najwyższej jakości materiałów, przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, gwarantujących przyszłym mieszkańcom nie tylko komfort mieszkania, ale i solidnie wykonany dom.

Przy projekcie zagospodarowania działki i projektowaniu budynków kierowaliśmy się regułą „złotego środka”. Dopilnowaliśmy, by wnętrza były przestrzenne i jasne, a jednocześnie także przytulne i funkcjonalne. Układ pomieszczeń sprawia, iż mieszkańcami Sosnowej Polany, może stać się nawet liczna rodzina.

Wszystkie lokale będą skończone w IV kwartale 2023 r.

Osiedle Sosnowa Polana - Zielona Góra

Co cechuje lokale na Sosnowej Polanie?

Sosnowa Polana to wyjątkowe miejsce, świadczą o tym między innymi:

Optymalna powierzchnia

Każdy lokal na sosnowej polanie ma 127,4m2 powierzchni użytkowej. Ponadto każdy z lokali znajduje się na działce, która ma około 3,8 ara powierzchni.

Zewnętrzny taras z tyłu budynku

Z tyłu każdego z budynków znajduje się zewnętrzny taras. Jest on ulokowany od strony lasu, dzięki czemu tworzy idealne miejsce odpoczynku — w ciszy, w bezpośredniej bliskości natury.

Nowoczesne rozwiązania

W wszystkich lokalach zamontowano nowoczesne technologie takie jak: system centralnego ogrzewania z ogrzewaniem podłogowym, pompę ciepła i system wentylacji z rekuperacją.

Doskonała lokalizacja osiedla

Osiedle znajduje się 9km od centrum Zielonej Góry. Lokalizacja Sosnowej Polany w Drzonkowie to idealny kompromis pomiędzy lokalem w dużym mieście, z dostępem do wszystkich atrakcji z tym związanych, a zacisznym domem na wsi, blisko natury.

Znakomite wygłuszenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy oddzielić bliźniaki podwójną ścianą, która zapewnia wygłuszenie, co znacząco wpływa na komfort mieszkańców.

Dojazd i miejsca parkingowe

Droga dojazdowa, chodniki i podjazdy są utwardzone. Ponadto w standardzie każdego z mieszkań znajduje się garaż i dwa podjazdy, co daje możliwość zaparkowania trzech samochodów osobowych.

Dostęp do Światłowodu

Lokalizacja Sosnowej Polany w Drzonkowie to idealny kompromis pomiędzy lokalem w dużym mieście, z dostępem do wszystkich atrakcji z tym związanych, a zacisznym domem na wsi, blisko natury.

Bezpieczne zamknięte osiedle

Sosnowa Polana jest ogrodzonym, zamkniętym osiedlem. Wjazd na osiedle jest odgrodzony szlabanem sterowanym zdalnie — przez pilota.

Wysokiej jakości materiały

Nasza firma stawia na jakość realizowanych inwestycji. W związku z tym w naszych inwestycjach korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów budowlanych.
Sosnowa Polana - wizualizacja wnętrza

Wizualizacje wnętrz

Na etapie projektowania osiedla Sosnowa Polana stworzyliśmy poglądowe wizualizacje wnętrz pomieszczeń w lokalach. Wizualizacje zostały przygotowane przez profesjonalne biuro aranżacji wnętrz.
Wizualizacje częściowo odzwierciedlają rzeczywisty stan lokali w wariancie pod klucz. W przypadku lokali w wariancie deweloperskim plus, wizualizacje odzwierciedlają wyłącznie rzeczywisty rozkład pomieszczeń i dają wgląd na to jak mógłby wyglądać lokal po jego samodzielnym wykończeniu.

Lokalizacja Sosnowej Polany

Wybraliśmy miejsce będące częścią Zielonej Góry, a więc błyskawicznie możemy się znaleźć w kinie, teatrze bądź na koncercie!

Z drugiej strony, sam Drzonków zapewnia tyle atrakcji, iż to mieszkańcy centrum przyjeżdżają tu, by móc uczestniczyć w aktywnościach na świeżym powietrzu, zawodach bądź eventach organizowanych przez WOSiR oraz korzystać z jego oferty na co dzień.

Własny ogródek oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawiają, że bardzo łatwo jest zapomnieć o tym, iż znajdujemy się w mieście — zwłaszcza w trakcie odpoczynku na własnym tarasie, mając przed sobą, tuż za własną furtką, ścianę zieleni.

Dostępne lokale

Pierwsze dwa lokale mieszkalne zostały wykończone POD KLUCZ. Natomiast pozostałe są w stanie DEWELOPERSKIM PLUS. Poniżej zamieściliśmy rozpiskę dostępnych mieszkań wraz z infografiką przedstawiającą ponumerowane lokale.

wolny Lokal nr 01
wolny Lokal nr 02
wolny Lokal nr 03
wolny Lokal nr 04
wolny Lokal nr 05
wolny Lokal nr 06
wolny Lokal nr 07
wolny Lokal nr 08
wolny Lokal nr 09
wolny Lokal nr 10
wolny Lokal nr 11
wolny Lokal nr 12
wolny Lokal nr 13
wolny Lokal nr 14

Warianty lokali na Sosnowej Polanie

Istnieją dwa warianty lokali - pod klucz (lokale nr 01 i 02) i deweloperski plus (lokale nr 03 - 14).

Wariant pod klucz

Wariant pod klucz – oznacza, że lokale są w pełni wykończone i posiadają pełną armaturę sanitarną. Przyszli mieszkańcy będą maogli natychmiast wprowadzić się do tych lokali.

Wariant deweloperski plus

Wariant deweloperski plus – oznacza, że lokale są wykończone z zewnątrz, ze wstawionymi oknami i drzwiami oraz zamontowanymi niezbędnymi instalacjami. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieć możliwość wykończenia tych wnętrz wedle swoich indywidualnych preferencji.

Masz pytania odnośnie Sosnowej Polany?​

Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na Twoje pytania i umówi wizytę w jednym z naszych lokali.