Budownictwo

Budujemy dla Ciebie

Budujemy domy... ale nie tylko

Budowa osiedli to nie jedyne inwestycje budowlane, których wykonania się chętnie podejmiemy.

Zbudujemy każdy dom/magazyn/obiekt powyżej 100 metrów kwadratowych. Zbudujemy również blok mieszkalny bądź wieżowiec. Jesteśmy otwarci na współpracę, nasze doświadczenie pozwala nam na to, by móc podjąć się realizacji najbardziej nowatorskich projektów.

Współpracujemy z Instaltelecom Sp. z o.o. — generalnym wykonawcą instalacji elektrycznych i teletechnicznych, świadczącym kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, przygotowanie projektu, montaż instalacji elektrycznej lub teletechnicznej oraz jej konserwację i serwis.

Duża wiedza poparta doświadczeniem, certyfikatami oraz licznymi szkoleniami pozwala na połączenie instalacji elektrycznej z pełną automatyką budynków i stworzenie inteligentnej instalacji typu Smart Home. Instalacje tego typu integrują instalację elektryczną, alarmową, kamery monitoringu wizyjnego, sieć komputerową LAN, ogrzewanie i klimatyzację, systemy sygnalizacji pożaru, kontrolę dostępu, systemy komunikacyjne oraz rejestrację czasu pracy w jednej przejrzystej aplikacji dostępnej na smartfonie lub komputerze PC z dostępem z każdego miejsca na świecie.

Ujęcie na blok mieszkalny z balkonami, w jasnych kolorach, na tle czystego nieba.
Rzut od góry na biurko, przy którym siedzi dwóch mężczyzn i jedna kobieta i oglądają plany architektoniczne rozłożone na biurku, na którym jest jeszcze kask, kubek, telefon, kalkulator, laptop i inne rysunki techniczne.

Indywidualne projekty

Żaden z gotowych projektów nie wpasowuje się w Twoją wizję miejsca, w którym chcesz zamieszkać, żaden nie wygląda jak dom Twoich marzeń?

Realizujemy zarówno gotowe projekty domów, jak i również służymy pomocą przy wykonaniu projektów indywidualnych.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń do nas, by porozmawiać i uzyskać potrzebne Ci informacje.