Lokalizacja Sosnowego Zakątka

Mieszkaj w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Zielonej Góry​​

Drzonków jako dzielnica Zielonej Góry​

Drzonków od 2015 roku stanowi osiedle administracyjne i część miasta Zielona Góra. Położony jest na południowym zboczu Wału Zielonogórskiego. Nasze osiedle usytuowane jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Zielonej Góry, pozostając jednocześnie na uboczu miasta. W Drzonkowie znajdziesz między innymi:

Rozbudowana infrastruktura​

Obiekty handlowe​

Szkoła podstawowa​

Ośrodki sportu i rekreacji

Niepubliczne przedszkole językowe​

Transport

Położenie naszego osiedla przy drodze ekspresowej S3 otwiera przed mieszkańcami nie tylko bramy do łatwego opuszczenia miasta, ale także umożliwia szybki dostęp do jego serca. Dzięki sprawnemu wykorzystaniu trasy S3 podróżujący mogą unikać kłopotliwych korków miejskich, czyniąc wyjazd z miasta szybkim i efektywnym. Co więcej, nasza lokalizacja oferuje również szybki dojazd do centrum, umożliwiając gościom cieszenie się urokami miasta w zaledwie kilka minut.

Drzonków jest też świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami Zielonej Góry za pomocą transportu publicznego, tak więc posiadanie samochodu nie jest konieczne do sprawnego przemieszczania się pomiędzy miejscem naszego zamieszkania a pozostałymi częściami miasta.

Osiedle Sosnowy Zakątek

Żyj blisko natury!

Lokalizacja osiedla Sosnowy Zakątek pozwala w ciągu kilku minut znaleźć się w graniczącym z działką lesie, ciesząc się bliskością natury oraz możliwością rekreacji na świeżym powietrzu. Wycieczka rowerowa bądź spacer z psem, nie będą już teraz wiązały się z koniecznością przemierzenia kilkunastu kilometrów, by wyjechać poza miasto.

Sosnowy Zakątek - WOSIR Drzonków

WOSiR Drzonków​

Jedną z najistotniejszych atrakcji lokalizacji osiedla Sosnowy Zakątek, jest zdecydowanie jego bliskie sąsiedztwo z Wojewódzkim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Ośrodek cieszy się dużą popularnością wśród profesjonalnych sportowców — zarówno polskich, jak i zagranicznych. To miejsce, w którym odbywa się wiele imprez rangi krajowej oraz międzynarodowej, takich jak Puchar Europy Juniorów w Pięcioboju Nowoczesnym, Mistrzostwa Młodych Koni, Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych, Olimpiada Specjalna czy Zawody Kolarstwa Przełajowego.

Atrakcje, które zapewnia WOSiR

Bliskość Ośrodka WOSiR sprawia, iż osiedle Sosnowy Zakątek staje się idealną opcją do zamieszkania dla osób aktywnych, które lubią uprawiać sport i chcą mieć w najbliższej okolicy wiele ku temu możliwości.

Sąsiedztwo Ośrodka WOSiR z pewnością będzie również wielką atrakcją dla mieszkańców Drzonkowa, którzy nie uprawiają żadnego sportu, jednak lubią się przyglądać rywalizacjom profesjonalistów czy uczestniczyć w targach bądź eventach, które są licznie organizowane na terenie obiektu.
Kryta pływalnia
Basen olimpijski​
Kort tenisowy​
Hala tenisa stołowego​
Akademia jazdy konnej
Jaskinia solna​
Boiska piłkarskie
Boisko do siatkówki
Sztuki walki​
Siłownia
Fitness
Strzelnica
Plac zabaw dla dzieci
Odnowa biologiczna​

Interesują Cię lokale na osiedlu Sosnowy Zakątek?

Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na Twoje pytania i umówi wizytę w jednym z naszych lokali.