Wariant Pod Klucz

Specyfikacja lokali w stanie gotowym do zamieszkania

Co to jest wariant Pod Klucz?

Na osiedlu Sosnowy Zakątek znajdują się 2 lokale w stanie Pod Klucz. Są one wykończone i posiadają pełną armaturę sanitarną. Przyszli mieszkańcy będą mogli natychmiast wprowadzić się do tych lokali.

Oferta sprzedaży lokalu

Lokale w wariancie Pod Klucz – jak wszystkie lokale na osiedlu Sosnowy Zakątek – mają 127,4m2 powierzchni użytkowej. Ponadto oba lokale znajdują się na działce, która ma około 3,8 ara powierzchni. Różnią się one wyłącznie układem w zależności od tego, z której strony bliźniaka się znajdują. Układ pomieszczeń w tych lokalach jest odbiciem lustrzanym.

Wykończeniem Pod Klucz, zgodnie z aranżacją zabudowy, są objęte wszystkie pomieszczenia na parterze oraz na piętrze: łazienka i sypialnia. Pozostałe pokoje są przygotowane pod umeblowanie.

Sosnowy Zakątek - wariant pod klucz

Wizualizacje wnętrz lokali

Przykładowe wizualizacje wnętrz przygotowane zostały przez profesjonalne biuro aranżacji wnętrz. Część wizualizacji odwzorowuje faktyczny wygląd lokali w wariancie Pod Klucz. Aranżacje wnętrz zostały zaprojektowane i zwizualizowane przez Panią Arletę Szpak – ArleDecor Studio Projektowania Wnętrz.

Lokal nr 1 Pod Klucz - lewa strona

Lokal nr 2 Pod Klucz - prawa strona

Czemu warto zdecydować się na ten wariant?

Lokale w wariancie Pod Klucz cechuje między innymi:

Gotowe do zamieszkania

Lokale Pod Klucz są wykończone i posiadają pełną armaturę sanitarną. Wobec tego, przyszli mieszkańcy będą mogli natychmiast wprowadzić się do tych lokali.

Wykończenie na zamówienie

Wykończenie mebli w kuchni, lamelki, zabudowa w sypialni, regały, szafki łazienkowe itd. są wysokiej jakości i zostały wykonane na zamówienie.

Możliwość zmian

w trakcie realizacji dopuszcza się wprowadzenie zmian w doborze urządzeń i rozwiązań ze względu na dostępność materiałów z zachowaniem standardu przyjętego przy opracowaniu aranżacji wnętrz.
Sosnowy Zakątek - wariant pod klucz

Specyfikacja wykończenia

Armatura sanitarna na parterze

Wariant pod klucz - armatura sanitarna

Armatura sanitarna na piętrze

Wymiary i powierzchnie

Poniższe dane dotyczą zarówno wariantu deweloperskiego plus jak i wariantu pod klucz.

Masz pytania odnośnie Sosnowego Zakątka?

Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na Twoje pytania i umówi wizytę w jednym z naszych lokali.