Sosnowy Zakątek

Nieruchomości w Zielonej Górze

Osiedle Sosnowy Zakątek

Nieruchomości Zielona Góra

Nasze osiedle to siedem nowoczesnych, jednokondygnacyjnych budynków z poddaszem użytkowym — w zabudowie bliźniaczej, tworzących czternaście osobnych lokali mieszkalnych. Lokale znajdują się przy ul. Sosnowy Zakątek w Drzonkowie – jednej z dzielnic Zielonej Góry. Prosty, elegancki design budynków, sprawia, że osiedle idealnie wkomponowuje się w zielone otoczenie terenów leśnych, przy których jest usytuowane.

Wierzymy, że piękne marzenia muszą być realizowane na solidnych fundamentach. Z tego względu zależało nam na stworzeniu osiedla z użyciem najwyższej jakości materiałów, przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, gwarantujących przyszłym mieszkańcom nie tylko komfort mieszkania, ale i solidnie wykonany dom.

Przy projekcie zagospodarowania działki i projektowaniu budynków kierowaliśmy się regułą „złotego środka”. Dopilnowaliśmy, by wnętrza były przestrzenne i jasne, a jednocześnie także przytulne i funkcjonalne. Układ pomieszczeń sprawia, iż mieszkańcami Sosnowego Zakątka, może stać się nawet liczna rodzina.

Lokale na osiedlu Sosnowy Zakątek są już dostępne w sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany/a jednym z naszych lokali, zachęcamy do kontaktu.

Osiedle Sosnowy Zakątek

Co cechuje lokale na osiedlu Sosnowy Zakątek?

Sosnowy zakątek to wyjątkowe miejsce, świadczą o tym między innymi:

Optymalna powierzchnia

Każdy lokal na osiedlu Sosnowy Zakątek ma 127,4m2 powierzchni użytkowej. Ponadto każdy z lokali znajduje się na działce, która ma około 3,8 ara powierzchni.

Zewnętrzny taras z tyłu budynku

Z tyłu każdego z budynków znajduje się zewnętrzny taras. Jest on ulokowany od strony lasu, dzięki czemu tworzy idealne miejsce odpoczynku — w ciszy, w bezpośredniej bliskości natury.

Nowoczesne rozwiązania

W wszystkich lokalach zamontowano nowoczesne technologie takie jak: system centralnego ogrzewania z ogrzewaniem podłogowym, pompę ciepła i system wentylacji z rekuperacją.

Doskonała lokalizacja osiedla

Osiedle znajduje się 9km od centrum Zielonej Góry. Lokalizacja Sosnowego Zakątka w Drzonkowie to idealny kompromis pomiędzy lokalem w dużym mieście, z dostępem do wszystkich atrakcji z tym związanych, a zacisznym domem na wsi, blisko natury.

Znakomite wygłuszenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy oddzielić bliźniaki podwójną ścianą, która zapewnia wygłuszenie, co znacząco wpływa na komfort mieszkańców.

Dojazd i miejsca parkingowe

Droga dojazdowa, chodniki i podjazdy są utwardzone. Ponadto w standardzie każdego z mieszkań znajduje się garaż i dwa podjazdy, co daje możliwość zaparkowania trzech samochodów osobowych.

System alarmowy

Każdy dom na naszym osiedlu ma zainstalowany system alarmowy. Monitoruje on wszelkie ruchy i niepożądane sytuacje, zapewniając spokój i bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom osiedla.

Bezpieczne osiedle

Aby zapewnić naszym mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności, nasze osiedle zostało otoczone solidnym ogrodzeniem.

Wysokiej jakości materiały

Nasza firma stawia na jakość realizowanych inwestycji. W związku z tym w naszych inwestycjach korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów budowlanych.
Sosnowy Zakątek - wizualizacja wnętrza

Wizualizacje wnętrz

Na etapie projektowania osiedla Sosnowy Zakątek stworzyliśmy poglądowe wizualizacje wnętrz pomieszczeń w lokalach. Wizualizacje zostały przygotowane przez profesjonalne biuro aranżacji wnętrz.

Wizualizacje częściowo odzwierciedlają rzeczywisty stan lokali w wariancie pod klucz. W przypadku lokali w wariancie deweloperskim plus, wizualizacje odzwierciedlają wyłącznie rzeczywisty rozkład pomieszczeń i dają wgląd na to jak mógłby wyglądać lokal po jego samodzielnym wykończeniu.Aranżacje wnętrz zostały zaprojektowane i zwizualizowane przez Panią Arletę Szpak – ArleDecor Studio Projektowania Wnętrz.

Lokalizacja Sosnowego Zakątka

Wybraliśmy miejsce będące częścią Zielonej Góry, a więc błyskawicznie możemy się znaleźć w kinie, teatrze bądź na koncercie!

Z drugiej strony, sam Drzonków zapewnia tyle atrakcji, iż to mieszkańcy centrum przyjeżdżają tu, by móc uczestniczyć w aktywnościach na świeżym powietrzu, zawodach bądź eventach organizowanych przez WOSiR oraz korzystać z jego oferty na co dzień.

Własny ogródek oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawiają, że bardzo łatwo jest zapomnieć o tym, iż znajdujemy się w mieście — zwłaszcza w trakcie odpoczynku na własnym tarasie, mając przed sobą, tuż za własną furtką, ścianę zieleni.

Nieruchomości Zielona Góra

Dostępne lokale

Pierwsze dwa lokale mieszkalne zostały wykończone POD KLUCZ. Natomiast pozostałe są w stanie DEWELOPERSKIM PLUS. Poniżej zamieściliśmy rozpiskę dostępnych mieszkań wraz z infografiką przedstawiającą ponumerowane lokale. Jeżeli chcesz zarezerwować lokal, prosimy o kontakt.

Drzonków - Sosnowy Zakątek 7
Pod klucz
9 969 zł/m2
Rezerwacja
Drzonków - Sosnowy Zakątek 7A
Pod klucz
9 969 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 9
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 9A
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 11
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 11A
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 13
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 13A
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 15
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 15A
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Dostępny
Drzonków - Sosnowy Zakątek 17
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Rezerwacja
Drzonków - Sosnowy Zakątek 17A
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Rezerwacja
Drzonków - Sosnowy Zakątek 19
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Sprzedane
Drzonków - Sosnowy Zakątek 19A
Dew. Plus
6 890 zł/m2
Sprzedane

Warianty lokali na osiedlu Sosnowy Zakątek

Istnieją dwa warianty lokali - pod klucz (lokale nr 01 i 02) i deweloperski plus (lokale nr 03 - 14).

Wariant pod klucz

Wariant pod klucz – oznacza, że lokale są w pełni wykończone i posiadają pełną armaturę sanitarną. Przyszli mieszkańcy będą mogli natychmiast wprowadzić się do tych lokali.

Wariant deweloperski plus

Wariant deweloperski plus – oznacza, że lokale są wykończone z zewnątrz, ze wstawionymi oknami i drzwiami oraz zamontowanymi niezbędnymi instalacjami. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieć możliwość wykończenia tych wnętrz wedle swoich indywidualnych preferencji.

Masz pytania odnośnie Sosnowego Zakątka?

Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na Twoje pytania i umówi wizytę w jednej z naszych nieruchomości w Zielonej Górze.