Usługi budowlane Zielona Góra

Budujemy dla Ciebie​​

Budujemy domy... ale nie tylko

Budowa osiedli to nie jedyne inwestycje budowlane, których wykonania się chętnie podejmiemy. Zbudujemy każdy dom/magazyn/obiekt powyżej 100 m2. Zbudujemy również blok mieszkalny bądź wieżowiec. Jesteśmy otwarci na współpracę. Nasze doświadczenie pozwala nam na to, by móc podjąć się realizacji najbardziej nowatorskich projektów.
Duża wiedza poparta doświadczeniem, certyfikatami oraz licznymi szkoleniami pozwala na połączenie instalacji elektrycznej z pełną automatyką budynków i stworzenie inteligentnej instalacji typu Smart Home. Instalacje tego typu integrują instalację elektryczną, alarmową, kamery monitoringu wizyjnego, sieć komputerową LAN, ogrzewanie i klimatyzację, systemy sygnalizacji pożaru, kontrolę dostępu, systemy komunikacyjne oraz rejestrację czasu pracy w jednej przejrzystej aplikacji dostępnej na smartfonie lub komputerze PC z dostępem z każdego miejsca na świecie.

Instalacje elektryczne i teletechniczne

Przy realizacji projektów budowlanych zatrudniamy specjalistów od wszelkiego typu instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Dzięki temu możemy realizować je na najwyższym poziomie.

Kompleksowa realizacja projektów

Realizujemy projekty kompleksowo – od fundamentu aż po dach. Podejmujemy się wszystkich zadań stawianych przed wykonawcą na poszczególnych etapach realizacji projektów.

Wsparcie specjalistów

Jako specjaliści w branży budowlanej zawsze chętnie doradzimy, gdy będzie potrzebna opinia eksperta przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Współpraca z firmą Instaltelecom

Współpracujemy z Instaltelecom Sp. z o.o. — generalnym wykonawcą instalacji elektrycznych i teletechnicznych, świadczącym kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, przygotowanie projektu, montaż instalacji elektrycznej lub teletechnicznej oraz jej konserwację i serwis.
Usługi budowlane - Indywidualne projekty Zielona Góra

Indywidualne projekty

Żaden z gotowych projektów nie wpasowuje się w Twoją wizję miejsca, w którym chcesz zamieszkać, żaden nie wygląda jak dom Twoich marzeń?

Realizujemy zarówno gotowe projekty domów, jak i również służymy pomocą przy wykonaniu projektów indywidualnych.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami budowlanymi?​

Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na Twoje pytania.