Wariant deweloperski plus

Specyfikacja lokali w stanie deweloperskim

Co to jest wariant deweloperski plus?

Na osiedlu Sosnowy Zakątek znajduje się 12 lokali w stanie deweloperskim plus. Są one wykończone z zewnątrz, ze wstawionymi oknami i drzwiami oraz zamontowanymi niezbędnymi instalacjami.

Lokale w stanie Deweloperskim Plus

Lokale w stanie Deweloperskim Plus – jak wszystkie lokale na osiedlu Sosnowy Zakątek – mają 127,4m2 powierzchni użytkowej. Ponadto każdy z lokali znajduje się na działce, która ma około 3,8 ara powierzchni. Różnią się one wyłącznie układem w zależności od tego, z której strony bliźniaka się znajdują. Układ pomieszczeń w każdej parze mieszkań jest odbiciem lustrzanym.

Wariant deweloperski plus - Sosnowy Zakątek

Czemu warto zdecydować się na ten wariant?

Lokale w stanie deweloperskim cechuje między innymi:

Samodzielne wykończenie

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieć możliwość wykończenia wnętrz wedle swoich indywidualnych preferencji, będą mogli stworzyć niepowtarzalny dom swoich marzeń.

Wysokiej jakości materiały

Nasza firma stawia na jakość realizowanych inwestycji. W związku z tym w naszych inwestycjach korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów budowlanych.

Nowoczesne rozwiązania

We wszystkich lokalach zamontowano nowoczesne technologie takie jak: system centralnego ogrzewania z ogrzewaniem podłogowym, pompę ciepła i system wentylacji z rekuperacją.

Szczegółowa specyfikacja

Wymiary i powierzchnie

Poniższe dane dotyczą zarówno wariantu deweloperskiego plus jak i wariantu pod klucz.

Masz pytania odnośnie Sosnowego Zakątka?

Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na Twoje pytania i umówi wizytę w jednym z naszych lokali.